HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

9 Eylül 2013 tarihinde kurulan ve Türkiye’nin en iyi radyo ve müzik portalı sloganlı Müzik Onair, Onair Music & Entertainment Company markasıdır.

Doğru, tarafsız ve dürüst haber anlayışı ile yola çıkan Müzik Onair’ın tek amacı müzik ve radyoseverlere en hızlı haberleri ulaştırmaktır. Bu hedefle yola çıkmış olan Müzik Onair takipçilerinden aldığı güçle günden güne büyümeye devam etmektedir. Müzik ve radyo piyasasında ender portallardan biri olan markamız, en hızlı haberleri takipçilerine ulaştırırken müzik ve radyo dünyasının değerli kişilerininde kişisel haklarına saygılıdır. Bu yönde her türlü şikayeti, öneriyi dikkate alan kurumumuz, müzik ve radyo dünyasının en samimi kuruluştur.

Günden güne büyüyen markamızın içerisinde MüzikOnair PR da bulunmaktadır.

2017 yılında kurulan MüzikOnair PR sayesinde radyo promosyon, gazete pr, internet medya pr, sosyal medya pr, dijital pr, magazin TV programlarında haber yayını çalışmalarımız yer almaktadır.

Dalında uzman geniş kadromuzla çok sayıda sanatçının medya planlama, menajerlik, reklam, müzik ve marka danışmanlığını yapmaktayız.

Günden güne büyüyen MüzikOnair PR markası özellikle müzik dünyası için ve sanatçılar için, müzik dünyasına yeni giren sanatçılar ve kalıcı iz bırakmak isteyen, star olma yolunda adım adım ilerlemek isteyen kişiler için de hali hazırda Türkiye'nin sayılı medya planlama, promosyon (PR), menajerlik, yapım, reklam ve danışmanlık şirketidir.

Müzik Onair PR olarak müşterimiz olan kişi ve kurumların en iyi şekilde tanıtılması için hizmet veriyoruz. Globallesşen dijital dünyada tutunabilmek için etkili, farklı ve hedefe yönelik reklamcılık / tanıtım büyük önem arz etmektedir.

Siz de bu dünyada yerinizi almak ister misiniz ?

Unutmayın!

Müzik Onair PR olarak müşterimiz olan kişi ve kurumların en iyi şekilde tanıtılması için hizmet veriyoruz. Globalleşen dijital dünyada tutunabilmek için etkili, farklı ve hedefe yönelik reklamcılık / tanıtım büyük önem arz etmektedir. Sizde bu dünyada yerinizi almak ister misiniz ?