Radyo PR

Ulusal, Bölgesel, Yerel, İnternet, Üniversite ve Yurt dışındaki radyolarına şarkınızı ulaştırıyor konuk alımını sağlıyor ve sesinizi daha çok kişilere ulaştırıyoruz.

Şarkınızın türüne göre strateji belirliyoruz ve sözleşme doğrultusunda Pr işlem startı veriyoruz amacımız her şeyden önce sizleri kazanmak.

Şarkınızı ( Eserinizi ) şarkının türü vs göre servisini sağlıyoruz. Örnek olarak ( Pop şarkı ) Ulusal, Bölgesel, Yerel, İnternet, Üniversite ve Yurt Dışındaki Radyolara kadar servisini sağlıyoruz ve detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Sadece mail göndermek ile kalmayıp birebir iletişim kurarak sizlere daha sağlıklı ve iyi hizmet verme amacındayız burada sizlere detaylandırmayı ( dataları ) kendi sistemiz üzerinden veri akışını sağlıyoruz ( örnek olarak x radyoda saat 14:00'da konuksunuz size bu önceden haber veriliyor, hatta kısa video, resim ile destekleniyor siz değerli iş ortaklarımızda kendi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz )

Sadece şarkınızı ( eserinizi ) radyolarda yayınlanmak ile kalmayıp sizleri canlı bağlantılar ile radyolarda programlara davet ediyoruz.

Günümüzde şarkının ilerlemesi açısından hala radyonun tercih edilmesi ile birlikte Radyo Pr tercihinizi bizimle yapabilirsiniz.

Unutmayın!

Müzik Onair PR olarak müşterimiz olan kişi ve kurumların en iyi şekilde tanıtılması için hizmet veriyoruz. Globalleşen dijital dünyada tutunabilmek için etkili, farklı ve hedefe yönelik reklamcılık / tanıtım büyük önem arz etmektedir. Sizde bu dünyada yerinizi almak ister misiniz ?